کد خبر: 208347 A

بازی‌های‌آسیایی‌اینچئون - کره‌جنوبی؛

نقطه عطف مدال‌های روز هشتم کاروان‌اعزامی کسب نخستین مدال تاریخ دوومیدانی‌بانوان در بازی‌های آسیایی توسط لیلا رجبی و همچنین نمایش خیره‌کننده اسماعیل عبادی و کسب طلای تیر و کمان(کامپوند) بود.

هشتمین روز بازی‌های آسیایی‌اینچئون در حالی برای ایران به پایان رسید که ورزشکاران کشورمان ۴ مدال رنگارنگ در ۳ رشته تیروکمان، دوومیدانی(بانوان) و دوچرخه‌سواری به سبد مدالی کشورمان افزودند، ولی ۲ کشتی‌گیر آزادکار ایران با حذف از رقابت‌ها شروعی ناامید کننده برای ورزش نخست ایران داشتند.

به گزارش ایلنا، ورزشکاران‌کشورمان در هشتمین روز بازی‌های آسیایی به یک مدال طلا توسط اسماعیل عبادی(کامپوند)، یک مدال نقره توسط لیلا رجبی(پرتاب‌وزنه) و ۲ مدال برنز توسط حسین عسگری در دوچرخه سواری و کامپوند تیمی در تیروکمان دست یافتند. نقطه عطف مدال‌های روز هشتم کسب نخستین مدال دوومیدانی بانوان توسط لیلا رجبی بود که با پرتاب تماشایی خود در تاریخ دوومیدانی ایران تاریخ‌ساز شد. مدال طلای اسماعیل عبادی نیز حلاوت دیگری داشت و در روزی که کمتر کسی انتظار قهرمانی تیرانداز محجوب کشورمان را داشت، او با شایستگی یکی یکی تیرهایش را به هدف زد تا بالاتر از رقیب آشنای هندی‌اش بر بام آسیا بایستد.

در نهمین روز بازی‌های آسیایی امروز یک شنبه ورزشکاران ما در رشته‌های مختلف با حریفان آسیایی خود به رقابت خواهند پرداخت و در این بین رضا یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد و معروف به پلنگ جویبار که به دلیل ناکامی در مسابقات قهرمانی جهان در تاشکند زخمی است، در اینچئون به دنبال جبران ناکامی خود است و تلاش می کند با کسب خوش رنگ ترین مدال، بازگشتی شکوهمندانه داشته باشد، چراکه این آخرین باری است که این کشتی گیر با تجربه در بازی های آسیایی شرکت خواهد کرد و بی شک به دنبال وداعی با شکوه با این رقابت ها نیز خواهد بود.

برنامه بازی‌های روز نهم ورزشکاران ایران به این شرح است:

کشتی آزاد:۹۷ کیلوگرم(رضا یزدانی) از ساعت ۰۷:۳۰

والیبال:مرحله حذفی، ایران - قطر، ساعت ۰۶:۳۰

دوومیدانی:هفتگانه‌زنان–(۱۰۰متر با مانع سپیده توکلی) ساعت ۱۰، توکلی پرش‌ارتفاع ساعت ۱۰:۴۰، توکلی پرتاب‌وزنه ساعت ۱۸:۳۵، توکلی دوی ۲۰۰ متر ساعت ۲۱:۰۵، پرش‌طول(محمد ارزنده) ساعت ۱۰، از ساعت ۱۳:۵۲ نیمه‌نهایی ۱۰۰ متر مردان(تفتیان و قاسمی)، مریم طوسی در فنیال دوی ۱۰۰ متر ساعت ۱۵:۵۰

دوچرخه سواری جاده:مسابقات استقامت جاده(مهدی سهرابی و آروین معظمی گودرزی)، ساعت ۱۰ تا ۱۵

کبدی:زنان ایران - ژاپن ساعت ۰۵:۳۰/کبدی مردان ایران - مالزی، ساعت ۱۰:۳۰

قایقرانی:بادبانی(احمد احمدی)، مرحله نیمه‌نهایی کایاک ۲ نفره ۲۰۰ متر مردان، ساعت ۰۸:۲۰

بسکتبال:تیم ملی مردان، گروه G، دور دوم، ساعت ۰۹:۴۵


نتایج روز هشتم ورزشکاران ایران(شنبه ۵مهر)

بسکتبال: تیم ملی مردان، گروه G، دور دوم، ساعت۰۸:۳۰(برتری برابر مغولستان)
قایقرانی: احمدرضا طالبیان، کایاک ۱۰۰۰ متر، مرحله مقدماتی، ساعت ۰۴:۴۰(کسب عنوان سوم)
قایقرانی: شاهو ناصری، کانوی ۱۰۰۰ متر، مرحله مقدماتی، ۰۵:۰۰(کسب عنوان سوم)
قایقرانی: تیم ملی مردان، کانوی دو نفره ۱۰۰۰ متر، مرحله مقدماتی ۰۵:۱۰(کسب عنوان دوم)
قایقرانی: تیم ملی مردان، کایاک دو نفره ۱۰۰۰ متر، مرحله مقدماتی ۰۵:۴۰(کسب عنوان نخست)
قایقرانی: آرزو حکیمی، کایاک ۵۰۰ متر، مرحله مقدماتی ۰۶:۱۵(کسب عنوان سوم)
قایقرانی: تیم ملی مردان، کایاک چهار نفره ۱۰۰۰ متر، مرحله مقدماتی ۰۶:۳۰(کسب عنوان نخست)
قایقرانی: آرزو حکیمی، کایاک ۲۰۰ متر، مرحله مقدماتی ۰۸:۳۰(کسب عنوان سوم)
قایقرانی: علیرضا علیمحمدی، کایاک ۲۰۰ متر، مرحله مقدماتی ۰۸:۴۵(کسب عنوان سوم)
قایقرانی: عادل مجللی، کانوی ۲۰۰ متر مقدماتی ۰۸:۵۰ کسب عنوان نخست
قایقرانی: تیم ملی بانوان، کایاک دو نفره ۵۰۰ متر، مرحله مقدماتی ۰۹:۱۰(کسب عنوان سوم)
قایقرانی: تیم ملی مردان، کایاک دو نفره ۲۰۰ متر، مرحله مقدماتی ۰۹:۳۰(کسب عنوان پنجم)
روئینگ: احمد احمدی، بادبانی، دور نهم(کسب عنوان نهم)
روئینگ: احمد احمدی، بادبانی، دور دهم(کسب عنوان هشتم)
تیراندازی مهدی جعفری پویا، تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر، مرحله مقدماتی(کسب عنوان بیست و چهارم)
تیراندازی: ساسان شهسواری، تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر، مرحله مقدماتی(کسب عنوان بیست و سوم)
تیراندازی: حسین باقری تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر، مرحله مقدماتی(کسب عنوان سی و دوم)
تیراندازی: تیم ملی مردان، تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر فینال(کسب عنوان هفتم)
والیبال: تیم ملی مردان، گروه C، مرحله مقدماتی، ساعت ۰۹:۳۰،(ایران ۳ - مالدیو صفر)

بوکس: امین قاسمی‌پور، وزن ۶۹کیلوگرم، یک هشتم‌نهایی، ساعت ۱۵:۳۰(پیروزی بر عربستان - صعود به یک‌چهارم نهایی)

کشتی: حسن رحیمی، وزن ۵۷ کیلوگرم، مرحله یک هشتم نهایی، ساعت۰۷:۳۰(برتری برابر حریف قرقیز)
کشتی: حسن رحیمی، وزن ۵۷ کیلوگرم، مرحله یک چهارم نهایی(شکست برابر حریف کره‌ای و حذف از مسابقات)

کشتی: مصطفی حسین‌خانی، وزن ۷۰ کیلوگرم، مرحله یک هشتم نهایی، ساعت ۰۷:۳۰(برتری برابر حریف قزاق)
کشتی: مصطفی حسین‌خانی، وزن ۷۰ کیلوگرم، مرحله یک چهارم نهایی(شکست برابر حریف ژاپنی و حذف از مسابقات)
دومیدانی: مریم طوسی، ۱۰۰ متر، مرحله مقدماتی، ساعت ۱۳:۰۷(صعود به نیمه نهایی)
دومیدانی: مریم طوسی، ۱۰۰ متر، مرحله نیمه نهایی، ساعت۱۳:۵۰(صعود به فینال)

دومیدانی: کاوه موسوی، پرتاب چکش، مرحله فینال، ساعت ۱۳:۲۰(حذف از مسابقات)
دومیدانی: رضا مقدم، پرتاب چکش، مرحله فینال، ساعت ۱۳:۲۰(حذف از مسابقات)
دومیدانی: رضا قاسمی ۱۰۰ متر مقدماتی ۱۳:۳۹ صعود به نیمه نهایی
دومیدانی: حسن تفتیان ۱۰۰ متر مقدماتی ۱۳:۵۳ صعود به نیمه نهایی
دومیدانی: لیلا رجبی پرتاب وزنه فینال ۱۴:۰۷ کسب مدال نقره
دوچرخه سواری: حسین عسگری تایم تریل جاده مقدماتی ۰۸:۳۰ کسب مدال برنز
تیر و کمان: تیم ملی بانوان کامپوند رده بندی، ساعت ۰۴:۳۰(کسب عنوان چهارمی)
تیر و کمان: تیم ملی مردان کامپوند، مرحله رده بندی، ساعت ۰۵:۲۰(کسب مدال برنز)
تیر و کمان: اسماعیل عبادی، کامپوند، مرحله نیمه نهایی، ساعت ۰۹:۳۲(برتری برابر حریف فیلیپینی)
تیر و کمان: اسماعیل عبادی، کامپوند، مرحله فینال(کسب مدال طلا)


نتایج روز هفتم رقابت ها(جمعه ۴ مهرماه)

بسکتبال: تیم ملی مردان، گروه G، دور دوم، ساعت۱۳:۰۰،(پیروزی ۸۲-۵۹ مقابل ژاپن)
شنا: مهدی انصاری، ۵۰ متر قورباغه، مرحله مقدماتی، ساعت ۰۳:۳۰،(مصدومیت و انصراف از حضور در مسابقه)
شنا: آریا نسیمی، ۵۰ متر قورباغه، مرحله مقدماتی، ساعت ۰۳:۳۰(کسب عنوان نوزدهمی)
شنا: تیم ملی مردان، ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط، مرحله مقدماتی، ساعت ۰۳:۳۰(کسب عنوان دهمی)
روئینگ: احمد احمدی، بادبانی دور ششم، ساعت۰۵:۳۰(کسب عنوان هشتمی)
روئینگ: احمد احمدی، بادبانی دور هفتم،(کسب عنوان نهمی)
روئینگ: احمد احمدی، بادبانی دور هشتم،(کسب عنوان هشتمی)
تیراندازی: تیم ملی بانوان، تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر، مرحله فینال، ساعت ۰۳:۳۰(کسب عنوان هفتمی)
تیراندازی: مه لقا جام بزرگ، تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر، مرحله مقدماتی، ساعت ۰۳:۳۰(کسب عنوان نهمی)
تیراندازی: دینا فرزادخواه، تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر، مرحله مقدماتی، ساعت ۰۳:۳۰(کسب عنوان بیست و دومی)
تیراندازی: الهه احمدی، تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر، مرحله مقدماتی، ساعت ۰۳:۳۰(کسب عنوان بیست و نهمی)
هندبال: تیم ملی مردان، گروه B، مرحله مقدماتی، ساعت ۱۲:۳۰(برتری ۲۶-۲۱ مقابل عربستان و صعود به نیمه‌نهایی)
والیبال: تیم ملی مردان، گروه C، مرحله مقدماتی، ساعت۱۱:۳۰(برتری ۳ بر صفر برابر هند)
بوکس: جاسم دلاوری، وزن ۹۱ + کیلوگرم، مرحله یک هشتم نهایی، ساعت ۱۶:۱۰(صعود به یک‌چهارم نهایی)
بوکس: احسان روزبهانی، وزن ۸۱ - کیلوگرم، مرحله یک هشتم نهایی(صعود به یک‌چهارم نهایی)
وزنه برداری: نواب نصیر شلال، وزن ۱۰۵ کیلوگرم، مرحله فینال، ساعت ۰۷:۳۰(عدم کسب مدال)
وزنه برداری: بهداد سلیمی، وزن ۱۰۵ + کیلوگرم، مرحله فینال، ساعت ۱۳:۳۰(کسب مدال طلا)
وزنه برداری: بهادر مولایی، وزن ۱۰۵ + کیلوگرم، مرحله فینال، ساعت ۱۳:۳۰(انصراف از مسابقات بخاطر مصدومیت)


روز ششم بازی‌های آسیایی اینچئون(پنجشنبه ۳ مهرماه)
بدمینتون ثریا آقایی بانوان یک شانزدهم نهایی در ادامه شکست برابر حریف هندی
بدمینتون سروش اسکندری مردان یک سی و دوم نهایی در ادامه شکست برابر حریف کره ای
تیر و کمان امیر کاظم پور کامپوند یک شانزدهم نهایی ۰۵:۴۰ برتری برابر حریف میانماری
تیر و کمان امیر کاظم پور کامپوند یک هشتم نهایی ۰۶:۱۰ برتری برابر حریف ویتنامی
تیر و کمان امیر کاظم پور کامپوند یک چهارم نهایی ۱۱:۳۰ شکست برابر حریف مالزیایی
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند یک شانزدهم نهایی ۰۵:۴۰ برتری برابر حریف لائوسی
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند یک هشتم نهایی ۰۶:۱۰ برتری برابر حریف عراقی
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند یک چهارم نهایی ۱۱:۵۸ برتری برابر حریف کره‌ای
تیر و کمان شبنم سرلک کامپوند یک شانزدهم نهایی ۰۵:۴۰ برتری برابر حریف مغول
تیر و کمان شبنم سرلک کامپوند یک هشتم نهایی ۰۶:۱۰ برتری برابر حریف ایرانی
تیر و کمان شبنم سرلک کامپوند یک چهارم نهایی ۱۰:۳۴ شکست برابر حریف هندی
تیر و کمان تیم ملی بانوان کامپوند یک چهارم نهایی ۰۴:۳۰ برتری برابر اندونزی
تیر و کمان تیم ملی بانوان کامپوند نیمه نهایی ۰۹:۱۵ عدم صعود به فینال
تیر و کمان تیم ملی مردان کامپوند یک چهارم نهایی ۰۴:۳۰ برتری برابر ویتنام
تیر و کمان تیم ملی مردان کامپوند نیمه نهایی ۰۹:۴۰ عدم صعود به فینال
دوچرخه سواری محمود پراش کایرین مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب عنوان پنجمی
دوچرخه سواری محمود پراش کایرین شانس مجدد ۰۵:۰۶ کسب عنوان سومی
دوچرخه سواری محمد دانشور کایرین مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب عنوان دومی
دوچرخه سواری محمود پراش کایرین دور دوم ۱۰:۵۴ کسب عنوان دهمی
دوچرخه سواری محمد دانشور کایرین دور دوم ۱۰:۵۴ صعود به فینال
دوچرخه سواری محمد دانشور کایرین فینال در ادامه کسب مدال طلا

بسکتبال تیم ملی مردان گروه E مقدماتی ۰۸:۳۰ برتری ۶۸ بر ۶۳ برابر فیلیپین
شنا مهدی انصاری ۵۰ متر پروانه مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان شانزدهمی
شنا آرشام میرزایی ۱۰۰ متر آزاد مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان بیست و چهارمی
شنا احمدرضا جلالی ۱۰۰ متر آزاد مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان نوزدهمی
روئینگ محسن شادی تک نفره فینال ۰۴:۴۵ کسب مدال طلا

روئینگ تیم ملی مردان ۸ نفره فینال ۰۵:۱۵ کسب عنوان پنجمی
روئینگ تیم ملی مردان ۲ نفره فینال در ادامه کسب مدال برنز

روئینگ سولماز عباسی تک نفره فینال ۰۵:۰۰ کسب مدال برنز

روئینگ تیم ملی بانوان ۴ نفره فینال ۰۵:۳۰ کسب عنوان ششمی
تیراندازی تیم ملی مردان تراپ دوبل فینال ۰۳:۳۰ حذف از جدول رده بندی مسابقات
تیراندازی امیر چاوشی تراپ دوبل مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان چهاردهمی
تیراندازی سیاوش خوشنویس تراپ دوبل مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان بیست و چهارمی
تیراندازی مسعود عزیزیان تراپ دوبل مقدماتی ۰۳:۳۰ عدم کسب حدنصاب لازم و حذف از جدول مسابقات
تیراندازی حسین باقری ۵۰ متر درازکش مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان بیست و هشتمی
تیراندازی مهدی جعفری پویا ۵۰ متر درازکش مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان هفدهمی
تیراندازی ساسان شهسواری ۵۰ متر درازکش مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان بیست و پنجمی
تیراندازی تیم ملی مردان ۵۰ متر درازکش فینال ۰۳:۳۰ کسب عنوان هفتمی
هندبال تیم ملی مردان گروه B مقدماتی ۱۰:۳۰ شکست ۲۵ بر ۲۱ برابر کره‌جنوبی
والیبال تیم ملی مردان گروه C مقدماتی ۱۱:۳۰ برتری ۳ بر صفر مقابل هنگ‌کنگ


روز پنجم بازی‌های آسیایی اینچئون(چهارشنبه ۲ مهرماه)
بدمینتون ثریا آقایی بانوان یک سی و دوم نهایی ۰۷:۳۰ برتری ۲ بر صفر برابر حریف مغول
بسکتبال تیم ملی مردان گروه E مقدماتی ۰۸:۳۰ برتری ۷۶ بر ۴۱ برابر هند
بوکس فروتن گل آرا ۶۰ کیلوگرم مقدماتی در ادامه شکست و حذف از مسابقات
شنا مهدی انصاری ۱۰۰ متر پروانه مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان ششمی
شنا نسیمی شاد ۱۰۰ متر قورباغه مقدماتی در ادامه کسب عنوان هشتمی
شنا تیم ملی مردان ۴ در ۱۰۰ متر مقدماتی در ادامه کسب عنوان نهمی
وزنه برداری کیانوش رستمی ۸۵ کیلوگرم فینال ۱۳:۳۰ کسب مدال نقره

وزنه برداری رسول تقیان ۸۵ کیلوگرم فینال ۱۳:۳۰ کسب مقام چهارمی
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه سابر یک چهارم نهایی ۰۸:۱۰ برتری ۴۵ بر ۱۹ برابر ویتنام
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه سابر نیمه نهایی ۰۹:۳۰ برتری ۴۵ بر ۴۴ برابر چین
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه سابر فینال ۱۳:۴۰ کسب مدال نقره

ژیمناستیک رضا کیخا خرک حلقه فینال ۱۵:۰۰ کسب مقام هشتمی
ژیمناستیک خناری نژاد دار حلقه فینال ۱۵:۰۰ کسب مقام هشتمی
ساندا الهه منصوریان ۵۲ - کیلوگرم فینال ۰۹:۳۰ کسب مدال نقره

ساندا محسن محمد سیفی ۶۵ - کیلوگرم فینال در ادامه کسب مدال طلا

ساندا حمیدرضا لادور ۷۵ - کیلوگرم فینال در ادامه کسب مدال نقره

روئینگ عاقل حبیبیان تک نفره سبک فینال ۰۵:۲۵ کسب عنوان چهارمی
روئینگ تیم ملی بانوان ۴ نفره فینال در ادامه کسب مدال برنز

روئینگ تیم ملی مردان ۴ نفره فینال در ادامه کسب عنوان چهارمی
روئینگ احمد احمدی قایق بادبانی دور اول ۰۶:۳۰ کسب عنوان دهمی
روئینگ احمد احمدی قایق بادبانی دور دوم در ادامه کسب عنوان نهمی
روئینگ نازنین رحمانی تک نفره فینال ۰۶:۴۰ کسب عنوان چهارمی
تیراندازی مه لقا جام بزرگ ۵۰ متر درازکش مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان چهارمی
تیراندازی دینا فرزادخواه ۵۰ متر درازکش مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان سی و یکمی
تیراندازی الهه احمدی ۵۰ متر درازکش مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان سی و چهارمی
تیراندازی تیم ملی بانوان ۵۰ متر درازکش فینال ۰۳:۳۰ کسب عنوان هشتمی
هندبال تیم ملی مردان گروه B مقدماتی ۱۲:۳۰ شکست ۲۶-۲۵ مقابل عمان


روز چهارم بازی‌های آسیایی اینچئون(سه‌شنبه اول مهرماه)
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه اپه یک شانزدهم نهایی ۰۶:۳۰ برتری ۳۸ بر ۳۷ برابر هنگ کنگ
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه اپه یک چهارم نهایی ۰۸:۰۰ شکست ۳۵ بر ۴۵ از چین
ژیمناستیک رضا کیخا شش اسباب مقدماتی ۰۹:۰۰ انصراف از حضور
ژیمناستیک محمد رمضان پور شش اسباب مقدماتی ۰۹:۰۰ کسب عنوان شانزدهمی
جودو تیم ملی مردان یک شانزدهم نهایی ۰۸:۳۰ برتری برابر تیم ملی چین
جودو تیم ملی مردان یک چهارم نهایی در ادامه شکست از تیم ملی کره جنوبی
جودو تیم ملی مردان شانس مجدد ۱۱:۵۰ برتری ۳ بر ۲ مقابل ترکمنستان
جودو تیم ملی مردان رده بندی ۱۴:۳۰ کسب مقام چهارم
تیراندازی مهدی جعفری پویا تفنگ بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان نوزدهمی
تیراندازی پوریا نوروزیان تفنگ بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان هفتمی
تیراندازی حسین باقری تفنگ بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان هجدهمی
تیراندازی تیم ملی مردان تفنگ بادی ۱۰ متر
فینال ۰۳:۳۰ کسب عنوان چهارمی
تیراندازی پوریا نوروزیان تفنگ بادی ۱۰ متر فینال ۰۶:۱۵ کسب عنوان چهارمی
تیراندازی تیم ملی بانوان تراپ فینال ۰۴:۰۰ کسب عنوان چهارمی
تیراندازی بهاره جهاندار تراپ مقدماتی ۰۴:۰۰ کسب عنوان بیست و هشتمی
تیراندازی مرضیه پرورش نیا تراپ مقدماتی ۰۴:۰۰ کسب عنوان دهمی
تیراندازی شیوا فرحپور تراپ مقدماتی ۰۴:۰۰ کسب عنوان سیزدهمی
شنا احمدرضا جلالی ۵۰ متر آزاد مقدماتی در ادامه کسب عنوان ششمی
شنا آرشام میرزایی ۵۰ متر آزاد مقدماتی در ادامه کسب عنوان هفتمی
شنا مهدی انصاری ۲۰۰ متر قورباغه مقدماتی در ادامه کسب عنوان ششمی
شنا آریا نسیمی ۲۰۰ متر قورباغه مقدماتی در ادامه کسب عنوان ششمی
ووشو هانیه رجبی فرم چانگ کوان فینال در ادامه کسب عنوان هفتمی
ساندا الهه منصوریان ۵۲ - کیلوگرم نیمه نهایی ۱۳:۳۰ صعود به فینال
ساندا محسن محمدسیفی ۶۵ - کیلوگرم نیمه نهایی در ادامه صعود به فینال
ساندا سجاد عباسی ۷۰ - کیلوگرم نیمه نهایی در ادامه عدم صعود به فینال
ساندا حمیدرضا لادور ۷۵ - کیلوگرم نیمه نهایی در ادامه صعود به فینال
ساندا سجاد عباسی ۷۰ - کیلوگرم رده بندی در ادامه کسب مدال برنز

تیروکمان مجید کیانزاد کامپوند مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب عنوان هجدهمی
تیروکمان مجید قیدی کامپوند مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب عنوان پانزدهمی
تیروکمان اسماعیل عبادی کامپوند مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب رتبه اول
تیروکمان امیر کاظم پور کامپوند مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب عنوان سومی
تیروکمان تیم ملی مردان کامپوند مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب عنوان دومی
تیروکمان مریم رنجبر کامپوند مقدماتی ۰۹:۰۰ کسب عنوان نوزدهمی
تیروکمان شبنم سرلک کامپوند مقدماتی ۰۹:۰۰ کسب عناون سیزدهمی
تیروکمان مینو عابدی کامپوند مقدماتی ۰۹:۰۰ کسب عنوان سی و یکمی
تیروکمان سکینه قاسم پور کامپوند مقدماتی ۰۹:۰۰ کسب عنوان هفتمی
تیروکمان تیم ملی بانوان کامپوند مقدماتی ۰۹:۰۰ کسب عنوان چهارمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم ۱ کیلومتر مقدماتی ۰۴:۵۰ کسب عنوان هشتمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم تایم تریل مقدماتی ۱۰:۴۲ کسب عنوان هفتمی
دوچرخه سواری پیست حسنعلی ورپشتی اسپرینت مردان پنجم تا هشتم ۱۲:۰۵ کسب عنوان ششمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم ۴۰ کیلومتر مقدماتی ۱۲:۰۸ کسب عنوان پنجمی
روئینگ تیم ملی مردان دو نفره شانس مجدد در ادامه صعود به مرحله فینال
روئینگ تیم ملی بانوان چهار نفره شانس مجدد در ادامه صعود به مرحله فینال


روز سوم بازی‌های آسیایی اینچئون(دوشنبه ۳۱ شهریورماه)
دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت ۲۰۰ متر مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب عنوان هفتمی
دوچرخه سواری پیست حسنعلی ورپشتی اسپرینت ۲۰۰ متر مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب عنوان دهمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم ۱۵ کیلومتر مقدماتی ۰۵:۰۵ کسب عنوان ششمی
دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت ۲۰۰ متر یک شانزدهم نهایی ۰۵:۴۰ کسب عنوان هفتمی
دوچرخه سواری پیست حسنعلی ورپشتی اسپرینت ۲۰۰ متر یک شانزدهم نهایی ۰۵:۴۰ کسب عنوان نهمی
دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت ۲۰۰ متر یک هشتم نهایی ۱۰:۵۴ کسب عنوان ششمی
دوچرخه سواری پیست حسنعلی ورپشتی اسپرینت ۲۰۰ متر یک هشتم نهایی ۱۰:۵۴ کسب عنوان چهارمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم ۴ کیلومتر مقدماتی ۱۰:۵۴ کسب عنوان هفتمی
دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت ۲۰۰ متر شانس مجدد ۱۱:۵۴ کسب عنوان دومی
دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت ۲۰۰ متر کسب عناوین نهمی تا دوازدهمی ۱۲:۲۵ کسب عنوان یازدهمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم ۱۰ کیلومتر مقدماتی ۱۲:۴۸ کسب عنوان هفتمی
هندبال تیم ملی مردان گروه B انفرادی ۰۴:۳۰ برتری ۲۹ بر ۲۵ برابر کویت
جودو جواد محجوب ۱۰۰ - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف میانماری
جودو محمد جمالی ۹۰ - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف فلسطینی
جودو جواد محجوب ۱۰۰ - کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف ترکمن
جودو محمد جمالی ۹۰ - کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه شکست با نتیجه ۱۰ بر صفر از حریف ژاپنی
جودو جواد محجوب ۱۰۰ - کیلوگرم نیمه نهایی در ادامه شکست با امتیاز ایپون از حریف قزاق
جودو محمد جمالی ۹۰ - کیلوگرم شانس مجدد در ادامه برتری با نتیجه ۱۰۰ بر ۱ برابر حریف چینی
جودو محمد جمالی ۹۰ - کیلوگرم رده بندی ۱۳:۳۰ شکست از حریف مغول و ناکامی در کسب مدال
جودو جواد محجوب ۹۰ - کیلوگرم رده بندی در ادامه شکست از حریف کره ای و ناکامی در کسب مدال
روئینگ عاقل حبیبیان تک نفره سبک شانس مجدد ۰۴:۳۰ کسب رتبه نخست
تیراندازی نجمه خدمتی تفنگ بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان چهارمی
تیراندازی نرجس امامقلی نژاد تفنگ بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان ششمی
تیراندازی الهه احمدی تفنگ بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان نوزدهمی
تیراندازی تیم ملی بانوان تفنگ بادی ۱۰ متر فینال ۰۳:۳۰ کسب مدال نقره

تیراندازی الهام هریجانی تپانچه ۲۵ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان چهاردهمی
تیراندازی مریم سلطانی تپانچه ۲۵ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان شانزدهمی
تیراندازی سارینا قرابت تپانچه ۲۵ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان سی و ششمی
تیراندازی تیم ملی بانوان تپانچه ۲۵ متر فینال ۰۳:۳۰ کسب عنوان دهمی
تیراندازی الهام هریجانی تپانچه ۲۵ متر سرعتی مقدماتی ۰۵:۳۰ کسب عنوان سی و چهارمی
تیراندازی مریم سلطانی تپانچه ۲۵ متر سرعتی مقدماتی ۰۵:۳۰ کسب عنوان بیست و دومی
تیراندازی سارینا قرابت تپانچه ۲۵ متر سرعتی مقدماتی ۰۵:۳۰ کسب عنوان سی و هشتمی
تیراندازی نجمه خدمتی تفنگ بادی ۱۰ متر فینال ۰۶:۳۰ کسب مدال طلا

تیراندازی نرجس امامقلی نژاد تفنگ بادی ۱۰ متر فینال ۰۶:۳۰ کسب مدال نقره

شنا جمال چاوشی فر ۵۰ متر کرال پشت مقدماتی در ادامه کسب عنوان چهارمی
وزنه برداری جابر بهروزی ۶۹ کیلوگرم مقدماتی ۱۳:۳۰ حذف از جدول مسابقات
ووشو فرشاد عربی فرم نانچوان مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان هشتمی
ووشو حمیده برخور فرم تاچیچوان مقدماتی در ادامه کسب عنوان دهمی
ووشو فرشاد عربی فرم نانچون مقدماتی ۰۸:۳۰ کسب عنوان چهارمی
ووشو حمیده برخور فرم تایچیگوان مقدماتی در ادامه کسب عنوان دهمی
ساندا الهه منصوریان ۵۲ - کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری ۲ بر ۰ برابر حریف نپالی
ساندا شهربانو منصوریان ۶۰ - کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه شکست ۲ بر ۰ از حریف چینی
ساندا محسن محمدسیفی ۶۵ - کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری ۲ بر ۰ برابر حرف قرقیز
ساندا سجاد عباسی ۷۰ - کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری ۲ بر ۰ برابر حرف ترکمن
ساندا حمیدرضا لادور ۷۵ - کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری ۲ بر ۱ برابر حریف اردنی


روز دوم بازی‌های آسیایی اینچئون(یکشنبه ۳۰ شهریورماه)
دوچرخه سواری پیست علی خادمی ۴۰۰۰ متر نهایی ۱۲:۳۰ کسب عنوان بیست و هشتمی
دوچرخه سواری پیست حمید بیک ۴۰۰۰ متر نهایی ۱۲:۳۰ کسب عنوان بیست و نهمی
دوچرخه سواری پیست بهنام آریان ۴۰۰۰ متر نهایی ۱۲:۳۰ کسب عنوان سی و یکمی
دوچرخه سواری پیست محمد رجبلو ۴۰۰۰ متر نهایی ۱۲:۳۰ کسب عنوان سی و دومی
دوچرخه سواری پیست تیم ملی ایران ۴۰۰۰ متر نهایی ۱۲:۳۰ کسب عنوان هشتمی
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی ۰۸:۰۰ برتری ۵ بر ۲ برابر حریف هنگ کنگی
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۴ برابر حریف ژاپنی
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۲ برابر حریف تایلندی
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۲ برابر حریف قطری
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۴ برابر حریف کویتی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی ۰۸:۰۰ شکست ۵ بر ۳ از حریف چینی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۱ برابر حریف هنگ کنگی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۲ برابر حریف عربستانی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۱ برابر حریف ویتنامی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۰ برابر حریف قطری
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر یک شانزدهم نهایی ۱۰:۱۰ برتری ۱۵بر ۱۱ برابر حریف ویتنامی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر یک شانزدهم نهایی ۱۰:۳۰ برتری ۱۵بر ۱۰ برابر حریف کویتی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر یک چهارم نهایی ۱۱:۱۰ شکست ۱۵ بر ۱۳ از حریف هنگ کنگی
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر یک چهارم نهایی ۱۱:۱۰ شکست ۱۵ بر ۱۰ از حریف کره ای
ژیمناستیک تیم ملی مردان همه اسباب مقدماتی ۰۴:۳۰ کسب عنوان هشتمی
هندبال تیم ملی مردان گروه B ۰۶:۳۰ برتری ۴۱ بر ۱۰ برابر هنگ کنگ
جودو سعید مولایی ۷۳ - کیلوگرم یک سی و دوم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف کویتی

جودو سعید مولایی ۷۳ - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه شکست با امتیاز ایپون از حریف ژاپنی
جودو امیر قاسمی ۸۱ - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف ژاپنی
جودو امیر قاسمی ۸۱ - کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه شکست با امتیاز ایپون از حریف لبنانی
جودو امیر قاسمی ۸۱ - کیلوگرم شانس مجدد در ادامه شکست با امتیاز ایپون از حریف ازبک
روئینگ محسن شادی تک نفره مقدماتی ۰۵:۰۰ کسب عنوان نخست
روئینگ سولماز عباسی تک نفره مقدماتی ۰۵:۲۰ کسب عنوان چهارمی
تیراندازی ابراهیم برخورداری تپانچه بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان سی و یکمی
تیراندازی محمد احمدی تپانچه بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان سی و دومی
تیراندازی ابراهیم رحیمی تپانچه بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان سی و سومی
تیراندازی تیم ملی مردان تپانچه بادی ۱۰ متر نهایی ۰۳:۳۰ کسب عنوان دهمی
تیراندازی بابک یگانه تراپ مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان بیست و پنجمی
شنا جمال چاوشی فر ۱۰۰متر کرال پشت نهایی در ادامه کسب عنوان ششم
ساندا حمیدرضا لادور ۷۵ - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری ۲ بر ۰ برابر حریف نپالی
ساندا محسن محمدسیفی ۶۵ - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری ۱ بر ۰ برابر حریف فیلیپینی


نتایج روز نخست بازی‌های آسیایی اینچئون(شنبه ۲۹ شهریورماه)
شمشیربازی: علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی ۰۵:۱۵ شکست ۵ بر ۰ از حریف کره ای
شمشیربازی: علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی در ادامه شکست ۵ بر ۳ از حریف قرقیز
شمشیربازی: علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی در ادامه شکست ۵ بر ۲ از حریف قزاق
شمشیربازی: علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی در ادامه شکست ۵ بر ۴ از حریف قطری
شمشیربازی: علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی در ادامه شکست ۵ بر ۱ از حریف ویتنامی
شمشیربازی: علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۰ برابر حریف مغول
شمشیربازی: محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۴ برابر حریف ازبک
شمشیربازی: محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۳ برابر حریف فلسطینی
شمشیربازی: محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۳ برابر حریف چینی
شمشیربازی: محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۰ برابر حریف سنگاپوری
شمشیربازی: محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه شکست ۵ بر ۲ از حریف ژاپنی
شمشیربازی: محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری ۵ بر ۰ برابر حریف کویتی
شمشیربازی: محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی - یک سی و دوم نهایی ۰۹:۳۵ برتری ۱۵ بر ۸ برابر حریف کویتی
شمشیربازی: محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی - یک شانزدهم نهایی ۰۹:۵۰ شکست ۱۵ بر ۱۱ از حریف ژاپنی
جودو: احسان بهرامیان ۶۰ - کیلوگرم یک سی و دوم نهایی در ادامه برتری ۱ بر ۰ برابر حریف ترکمن
جودو: احسان بهرامیان ۶۰ - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه شکست با امتیاز ایپون از حرف کره ای
روئینگ: عاقل حبیبیان تک نفره سبک مقدماتی ۰۴:۵۰ کسب عنوان سومی
روئینگ: نازنین رحمانی تک نفره سبک مقدماتی ۰۶:۱۰ کسب عنوان چهارمی
تیراندازی: سارا میرابی تپانچه بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۲:۳۰ کسب عنوان هجدهمی
تیراندازی: الهام هریجانی تپانچه بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۲:۳۰ کسب عنوان بیست و نهمی
تیراندازی: سارینا قرابت تپانچه بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۲:۳۰ کسب عنوان سی و پنجمی
تیراندازی: تیم ملی بانوان تپانچه بادی ۱۰ متر مقدماتی ۰۲:۳۰ کسب عنوان نهمی
تیراندازی: بابک یگانه تراپ مقدماتی ۰۳:۳۰ کسب عنوان نوزدهمی
تیراندازی: محمد احمدی تپانچه بادی ۵۰ متر مقدماتی ۰۴:۰۰ کسب عنوان یازدهمی
تیراندازی: ابراهیم برخورداری تپانچه بادی ۵۰ متر مقدماتی ۰۴:۰۰ کسب عنوان نوزدهمی
تیراندازی: ابراهیم رحیمی تپانچه بادی ۵۰ متر مقدماتی ۰۴:۰۰ کسب عنوان سی و ششمی
تیراندازی: تیم ملی مردان تپانچه بادی ۵۰ متر مقدماتی ۰۴:۰۰ کسب عنوان هفتمی
وزنه برداری: مجید عسگری ۵۶ کیلوگرم مقدماتی ۱۱:۳۰ کسب عنوان ششمی
ووشو: احسان پیغمبری فرم چانگ چوآن نهایی ۰۴:۳۰ کسب عنوان ششمی
ساندا: الهه منصوریان ۵۲ - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری ۲ بر ۰ برابر حریف اندونزیایی
ساندا: اکبر محمدزاده ۵۶ - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه شکست ۲ بر ۰ از حریف چینی

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
فوتبال:پنجشنبه ۲۷ شهریورماه - تیم ملی امید - گروه H(تساوی ۱ بر ۱ برابر ویتنام)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

فوتبال:دوشنبه ۲۴ شهریورماه - تیم ملی امید - گروه H(شکست ۴ بر ۱ از ویتنام)

بازی‌های آسیایی اینچئون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر