کد خبر: 42987 A

به میزبانی هیات شنا استان تهران برگزار شد؛

اولین دوره جشنواره شنا گرامی داشت دهه مبارکه فجر از روز پنجشنبه و همزمان با آغاز جشن های پیروزی انقلاب با استقبال پر شور شناگران نو نهال در استخر بین المللی سه گانه 9 دی تهران آغاز شد.

اولین دوره جشنواره شنا گرامی داشت دهه مبارکه فجر از روز پنجشنبه و همزمان با آغاز جشن های پیروزی انقلاب با استقبال پر شور شناگران نو نهال در استخر بین المللی سه گانه 9 دی تهران آغاز شد.

به گزارش ایلنا، در پایان دومین روز از اولین دوره جشنواره شنا دختران و پسران استان تهران ـ گرامی داشت دهه مبارک فجر ـ كه با هدف استعدادیابی از شناگران نونهال از صبح روز پنجشنبه به میزبانی هیات شنا تهران در استخر سه گانه 9 دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی آغاز شده بود عصر دیروز جمعه با معرفی نفرات برتر در بخش پسران به پایان رسید.

در این جشنواره که با حضور پر شور خانواده شناگران همراه بود230 پسر نونهال در قالب 40 تیم، در 6 ماده و در دو رده سنی 10تا 8 سال و 12-11 سال با یکدیگر به رقابت پرداختند.

اسامی نفرات اول تا سوم در مواد مختلف و به تفکیک رده سنی به شرح زیر است:

رده سنی 8 تا 10 سال:

*متر آزاد:

1-نیما عطیمی از استخر نیل با زمان 32 ثانیه و 97 صدم ثانیه

2- مبین فتاح از استخر شیرودی با زمان 33 ثانیه و 75 صدم ثانیه

3- عرشیا مرادی از استخر نیل با زمان 34 ثانیه و 19 صدم ثانیه

*50 متر كرال پشت:

1- محمد حسین عبدی از شهرری با زمان 41 ثانیه و 44 صدم ثانیه

2- متین فتحی اط استخر نیل با زمان 41 ثانیه و 85 صدم ثانیه

3- سپهر احتشام آذر از استخر اسوه با زمان 42 ثانیه و 84 صدم ثانیه

*50 متر قورباغه:

1- عرفان مقدم از آبشار با زمان 46 ثانیه و 53 صدم ثانیه

2- محمد حسین عبدی از شهرری با زمان 48 ثانیه و 34 صدم ثانیه

3- سجاد سرابی از شیرودی با زمان 48 ثانیه و 40 صدم ثانیه

*4 در 50 متر آزاد تیمی:

1- تیم نیل متشكل از عرشیا مرادی، متین فتحی، سینا حسن زاده و نیما عظیمی با زمان 2 دقیقه و 22 ثانیه و 97 صدم ثانیه

2- تیم شمیرانات متشكل از سجاد سرایی، محمد علی كاظمی، سید محمد انجو، مبین فتاح با زمان 2 دقیقه و 23 ثانیه و 28 صدم ثانیه

3-تیم شهرری متشكل از امین شمسعلی زاده، امیر سالار پاكدامن، محمد حسین عبدی و محمد محمودی با زمان 2 دقیقه و 28 ثانیه و 31 صدم ثانیه

رده سنی 12- 11 سال:

*50 متر آزاد:

1- امیر حسین خانمحمدی از شهر قدس با زمان 32 ثانیه و 65 صدم ثانیه

2- امیر حسین عازمی از استخر قیانوری با زمان 32 ثانیه و 78 صدم ثانیه

3- مصطفی نظیفی از استخر ایثار با زمان 32 ثانیه و 82 صدم ثانیه

*50 متر كرال پشت:

1- سید علیرضا حاجی میرزایی از شمالغرب با زمان 39 ثانیه و 34 صدم ثانیه

2- مصطفی نظیفی از ایثار با زمان 39 ثانیه و 59 صدم ثانیه

3- یزدان احمدی از شیرودی با زمان 39 ثانیه و 91 صدم ثانیه

*50 متر قورباغه:

1- شهریار كریمی از آزادی با زمان 42 ثانیه و 31 صدم ثانیه

2- یاسر زهی نسب از مفتح با زمان 44 ثانیه و 59 صدم ثانیه

3- حسین خانبانان از آزادی با زمان 45 ثانیه

*50 متر پروانه:

1- امیر حسین خانمحمدی از شهر قدس با زمان 35 ثانیه و 25 صدم ثانیه

2- مهدی برزگری از شیرودی با زمان 35 ثانیه و 75 صدم ثانیه

3- علیرضا دباح از شهر قدس با زمان 39 ثانیه و 47 صدم ثانیه

*4 در 50 متر مختلط تیمی:

1- تیم شمیرانات متشكل از یزدان احمدی، علیرضا عموبابایی، یزدان اعلایی، مهدی برزگری با زمان 2 دقیقه و 35 ثانیه و 63 صدم ثانیه

2- تیم آزادی متشكل از حسین خانبانان، شهریار كریمی، امیر حسین علی جماعت، سید علیرضا حاجی میرزایی با زمان 2 دقیقه و 39 ثانیه و 84 صدم ثانیه

3- تیم مفتح متشكل از علیرضا بیگدلی، یاسر زهدی نسب، سهیل معارفی، سید محسن حسینی با زمان 2 دقیقه و 42 ثانیه و 94 صدم ثانیه

شنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر