کد خبر: 59313 A

یکشنبه برگزار می‌شود؛

اولین جلسه کمیسیون تلفیق مجلس برای بررسی لایحه بودجه 92 یکشنبه برگزار می‌شود.

اولین جلسه کمیسیون تلفیق مجلس برای بررسی لایحه بودجه یکشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، اولین جلسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه یکشنبه در محل کمیسیون تلفیق برگزار خواهد شد.

طبق قانون آیین‌نامه داخلی مجلس، به‏ منظور تنظیم اصول و مفاد برنامه‏های توسعه و لوایح بودجه کل کشور و ایجاد هماهنگی بین کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، پس از تقدیم لایحه مربوط توسط دولت به مجلس، کمیسیون تلفیق مرکب از اعضای ذیل تشکیل می‏گردد:

1. کلیه اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات.

2. دو ‏نفر از هر یک از کمیسیون‏های دیگر (غیر از کمیسیون‏های تحقیق و تدوین آیین‏نامه داخلی مجلس).

لیست کامل اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1392 کل‌کشور به شرح ذیل است:

۱. غلامرضا مصباحی‌مقدم نماینده تهران(کمیسیون برنامه و بودجه)

2. موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد(کمیسیون برنامه و بودجه)

3. محمدعلی عبدالله‌‌زاده نماینده فردوس(کمیسیون برنامه و بودجه)

4. محمدمهدی رهبری نماینده رودسر(کمیسیون برنامه و بودجه)

5. هادی قوامی نماینده اسفراین(کمیسیون برنامه و بودجه)

6. محمدقسیم عثمانی نماینده بوکان(کمیسیون برنامه و بودجه)

7. احمد توکلی نماینده تهران(کمیسیون برنامه و بودجه)

8. علی‌محمد احمدی نماینده دهلران(کمیسیون برنامه و بودجه)

9. رجب رحمانی نماینده تاکستان(کمیسیون برنامه و بودجه)

10. سیدسعید زمانیان نماینده شهرکرد(کمیسیون برنامه و بودجه)

11. محمد سقایی نماینده نی‌ریز(کمیسیون برنامه و بودجه)

12. جعفر قادری نماینده شیراز(کمیسیون برنامه و بودجه)

13. شهباز حسن‌پور نماینده سیرجان(کمیسیون برنامه و بودجه)

14. سید عبدالکریم هاشمی نماینده میناب(کمیسیون برنامه و بودجه)

15. عیسی امامی نماینده گرگان(کمیسیون برنامه و بودجه)

16. رضا عبداللهی نماینده ماهنشان(کمیسیون برنامه و بودجه)

17. الیاس نادران نماینده تهران(کمیسیون برنامه و بودجه)

18. غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران(کمیسیون برنامه و بودجه)

19. عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده آمل(کمیسیون برنامه و بودجه)

20. محمدحسن دوگانی نماینده فسا(کمیسیون برنامه و بودجه)

21. اسماعیل جلیلی نماینده مسجدسلیمان(کمیسیون برنامه و بودجه)

22. غلامرضا اسداللهی نماینده تربت‌جام(کمیسیون برنامه و بودجه)

23. احمد امیرآبادی نماینده قم(کمیسیون برنامه و بودجه)

24. حسینعلی حاجی نماینده شاهین‌شهر(کمیسیون برنامه و بودجه)

25. غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت(کمیسیون برنامه و بودجه)

26. محمدرضا تابش نماینده اردکان(کمیسیون برنامه و بودجه)

27. مقداد نجف‌‌نژاد نماینده بابلسر(کمیسیون برنامه و بودجه)

28. عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان(کمیسیون برنامه و بودجه)

29. غلامرضا کاتب نماینده ایرانشهر(کمیسیون برنامه و بودجه)

30.علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان(کمیسیون آموزش و تحقیقات)

31. جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت(کمیسیون آموزش)

32. مهدی عیسی‌زاده نماینده میاندوآب(کمیسیون اجتماعی)

33. ضرغام صادقی نماینده شیراز(کمیسیون اجتماعی)

34. سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده فلاورجان(کمیسیون اقتصادی)

35. ایرج ندیمی نماینده لاهیجان(کمیسیون اقتصادی)

36. ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم‌آباد(کمیسیون امنیت ملی)

37. عباسعلی منصوری نماینده کاشان(کمیسیون امنیت ملی)

38. سیدمسعود میر‌کاظمی نماینده تهران(کمیسیون انرژی)

39. حسین امیری نماینده زرند(کمیسیون انرژی)

40. حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان(کمیسیون بهداشت و درمان)

41. مسعود پزشکیان نماینده تبریز(کمیسیون بهداشت و درمان)

42. حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد نماینده تهران(کمیسیون امور شوراها)

43. دخیل‌عباس زارع‌زاده نماینده مهریز و بافق(کمیسیون امور شوراها)

44. نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه(کمیسیون صنایع و معادن)

45. سیدهادی حسینی نماینده قائم‌شهر(کمیسیون صنایع)

46. علی‌اکبر آقایی نماینده سلماس(کمیسیون عمران)

47. سیدمهدی هاشمی نماینده تهران(کمیسیون عمران)

48. جمشید جعفرپور نماینده لارستان(کمیسیون فرهنگی)

49. نصرالله پژمان‌فر نماینده مشهد و کلات(کمیسیون فرهنگی)

50. حجت‌الاسلام موسی‌ غضنفرآبادی نماینده بم(کمیسیون قضایی)

51. میرهادی قره‌سید‌رومیانی(کمیسیون قضایی)

52. ناصر صالحی‌نسب نماینده دشت آزادگان(کمیسیون کشاورزی)

53. حسین نیازآذری نماینده بابل(کمیسیون کشاورزی)

54. محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ(کمیسیون اصل 90)

55. حسین آذین نماینده رفسنجان(کمیسیون اصل 90)

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر