کد خبر: 67315 A

روح‌الامینی در پایان چهارمین جلسه متهمان کهریزک:

از فرزند ما که گذشت اما امیدوارم تا انشاالله برای کسانی که در کشور آشنا و پارتی ندارند این مسائل تکرار نشود.

یکی از شکات پرونده متهمان کهریزک گفت: آقای مرتضوی جلسه قبل اظهاراتی را بیان کرد که مرغ پخته هم به این بحث‌ها می‌خندد مگر کسی که با وکیل و وزیر رابطه نداشته باشد باید فرزندش کشته شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا روح الامینی در جمع خبرنگاران در واکنش به صحبت‌های حیدری فر مبنی بر اینکه شهود روح الامینی از متهمان پرونده بوده و اظهارات آن‌ها فاقد ارزش است عنوان کرد: ‌ گویا آقای حیدری فر علاوه بر دیگر جرم‌های خود سخنگوی ما و قوه قضاییه نیز شده است.

وی با بیان اینکه امروز نوبت به شنیدن اظهارات شهود نرسید گفت: همه وقت این جلسه به بیان دفاعیات حیدری فر و وکیل مدافع وی گذشت دادگاه همچنان غیرعلنی بوده و امروز نیز طرفین از هرگونه اطلاع رسانی منع شده‌اند.

روح الامینی با تاکید براینکه از نظر ما روند جلسات دادگاه به خوبی پیش می‌رود گفت: متاسفانه هر کسی در حال غرق شدن است به تخته پاره‌ای چنگ می‌زند.

یکی از شکات پرونده متهمان کهریزک گفت: آقای مرتضوی جلسه قبل اظهاراتی را بیان کرد که مرغ پخته هم به این بحث‌ها می‌خندد مگر کسی که با وکیل و وزیر رابطه نداشته باشد باید فرزندش کشته شود.

وی افزود: این آقایان این گونه کار می‌کردند و این طور کشور را اداره می‌کردند؟ اگر این گونه است که حاجتی به پاسخ به اظهارات وی نیست باید نوشته‌های طنز نویسان را پس مصاحبه جلسه قبل آقای مرتضوی بخوانید.

روح الامینی ادامه داد: اگر کسی در این مملکت آشنا و پارتی نداشت باید پاسخ سوالات وی در مقابل کشته شدن فرزندش این گونه داده شود من مسئولیت پدری خود را‌‌ همان موقع به خوبی انجام دادم و با فرمانده سابق سپاه قائم سابق ناجا و بسیاری از مسئولین عالی رتبه صحبت می‌کردم حتی خودم به دادگاه و به زندان اوین مراجعه حضوری داشتم و پسر ارشدم نیز به کهریزک مراجعه کرد اما در آن زمان کسی پاسخگو نبود همچنان که امروز در دادگاه پاسخگوی اتهام خود نیستند.

وی همچنین تصریح کرد: حداقل توقع ما قبول مسئولیت، عذرخواهی، استعفا و برکناری بود و اگر با این موارد حل نشد راهکار آخر محاکمه بود متاسفانه این روند به گونه‌ای پیش رفت که امروز به اینجا رسیده‌ایم اما من در این مرحله می‌خواهم مسئولیت پدری خود را به نحو احسنت ایفا کنم، از فرزند ما که گذشت اما امیدوارم تا انشاالله برای کسانی که در کشور آشنا و پارتی ندارند این مسائل تکرار نشود.

روح الامینی با بیان اینکه تصمیم ارسال شهود به جلسات با دادگاه است گفت: ما در جلسه دوم دادگاه تقاضای آمدن شهود خود را داده‌ایم که هنوز نوبت آن‌ها نرسیده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر