کد خبر: 63161 A

از سوی فدراسیون کشتی؛

مرحله اول انتخابی تیم ملی كشتی فرنگی روزهای 15 تا 17 اردیبهشت‌ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار خواهد شد.

مسابقات مرحله اول انتخابی تیم ملی كشتی فرنگی بزرگسالان طی روزهای 15 تا 17 اردیبهشت‌ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، اسامی نفرات واجد شرایط و همچنین برنامه این رقابت‌ها به شرح زیر است:

الف: نفرات اول تا هشتم مسابقات قهرمانی کشور سال 91 تهران شرکت کننده در مسابقات مرحله نهائی

55 کیلوگرم: محمد فقیری(تهرانA) مسلم نادری خادم(خراسان.ر) مصیب اکبری(توابع تهران) رامین باستان(تهرانB) علی اطرافچی(خوزستان) اشکان قلی کیانی(ایلان) حبیب سعادت بخش(گیلان) احمدرضا کرونی(فارس)

60 کیلوگرم: امین سوری(خوزستان) محمد سلطانی(البرز) ایمان داودی(فارس) سیدعبدالرضا میراعلمی(گیلان) محمد نوربخش(تهرانA) بابک شیرزاد(مازندران) بهزاد دمیرچی(مرکزی) ساسان محبوب(تهرانB)

66 کیلوگرم: مهدی زیدوند(خوزستان) وحید میرفتح الهی(توابع تهران) مرتضی توسلی زاده(تهرانB) برومند اصلانی(آ.شرقی) مهدی بذرباچ(البرز) سیاوش دوستاریان(سیستان وب) مصطفی جاودانه(کهکیلویه وب) رضا فولادوند(خراسان.ج)

74 کیلوگرم: عادل بالی تبار(مازندران) محسن مهدیزاده(تهرانA) یوسف اخباری(سمنان) سجاد کشاورزی(خوزستان) میلاد چمن گلی(آ.غربی) مهرداد بهرامی(توابع تهران) امیرحسین مولائی(قم) مرتضی لک(مرکزی)

84 کیلوگرم: داود عابدین زاده(تهرانA) پیمان کاردگر(مازندران) علی زینتی رفاه(قم) محمد یگانه(ایلام) ایمان نجفی(خراسان.ر) مهدی هویزی(خراسان.ش) بهنام بابک(هرمزگان) منصور سلامت(کهکیلویه وب)

96 کیلوگرم: مهدی عسگری‌زاده(چهارمحال وب) ایمان بهرام سری(خراسان.ش) محمدرضا اکبری(مازندران) مجتبی کریم فر(تهرانA) پوریا(میرزا معصوم زاده(سیستان وب) مصطفی خاقانی(تهرانB) محمد کاظمی(لرستان) سیدجمال اعلائی(هرمزگان)

120 کیلوگرم: مهدی نوری(اردبیل) امیرحسین شربیانی(تهرانB) بهروز یوسفی(مازندران) یاشار عیسی زاده(توابع تهران) مصطفی شهری(خراسان.ر) پارسا نظری(هرمزگان) علی خلج(قزوین) نعمت رمضانی(گیلان)

ب: نفرات شرکت کننده در مسابقات مرحله اول انتخابی تیم ملی بزرگسالان فرنگی

1. نفرات نهم و دهم مسابقات قهرمانی کشور 

55 کیلوگرم: هدایت کبیری‌مقدم(زنجان) حسین گرائی(سیستان وب)

60 کیلوگرم: رحیم گیوی(هرمزگان) بهزاد قاسمی(توابع تهران)

66 کیلوگرم: عباس محب‌تاش(فارس) سجاد بلوچ(خراسان.ر)

74 کیلوگرم: فواد کریمی(کردستان) سعید غلامی(تهرانB)

84 کیلوگرم: محمدرضا شمس(اصفهان) محراب رضازاده(گلستان)

96 کیلوگرم: روح الله عزیز خانی(کردستان) مجید علیاری(کرمان)

120 کیلوگرم: رحیم مهدیان(خراسان.ش) مسعود نعمت چکانی(خوزستان)

2. سهمیه استان‌ها

الف: 1- تهران 2- مازندرانA 3- خوزستان هر استان 20 نفر

ب: 4- توابع تهران 5- تهران 6- خراسان رضویB هر استان 15 نفر

ج: 7- خراسان شمالی 8- البرز 9- گیلان 10- هرمزگان هر استان 10 نفر

د: بقیه استان‌ها هر کدام 4 نفر

ج: اوزان و وزن‌کشی مسابقات:

1. مسابقات در اوزان 55- 60- 66- 74- 84- 96 و120 کیلوگرم با 2 کیلو ارفاق وزن انجام خواهد شد.

2. وزن‌کشی اوزان 55- 60- 66- 74 از ساعت 18:00 تا 18:30 روز یکشنبه مورخه 15 /2 /92 و مسابقات آنان در تاریخ دوشنبه 16 /2 /92.

3. وزن‌کشی اوزان 84- 96 و120 کیلوگرم از ساعت 17:00 تا 17:30 روز دوشنبه مورخ 16 /2 /92 و مسابقات آنان در تاریخ سه شنبه 17 /2 /92.

د: سایر موارد:

1. استان‌ها باید لیست نفرات دعوتی و سهمیه را حداکثر تا تاریخ 12 /2 /92 به همراه مدارک از طریقREZA12335@YAHOO.COM ارسال فرمائید.

2. محل اسکان شرکت کنندگان خوابگاه مادران و کودکان(بعثت)خواهد بود و هزینه تغذیه به عهده شرکت کنندگان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر