کد خبر: 42662 A

کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور- ایلام

رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور با مشخص شدن نفرات و تیم‌های برتر شب گذشته در ایلام به پایان رسید.

رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور با مشخص شدن نفرات و تیم‌های برتر شب گذشته در ایلام به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور طی روزهای 12 و 13 بهمن ماه در سالن قلاویزان شهرستان ایلام برگزار شد و در پایان تیم خوزستان به مقام قهرمانی رسید.

بر این اساس اسامی نفرات و تیم‌های برتر به شرح زیر است:

رده‌بندی انفرادی:

50 کیلوگرم: 1- فرشاد عیسوند (خوزستان) 2- بهمن خسروی (ایلام الف) 3- محمد پیامنی (لرستان) و مهرداد خمسه (قزوین) 5- مجید پروانه (توابع تهران) و وحید وحدت (اردبیل)

55 کیلوگرم: 1- محمد دهقان (فارس) 2- مهران داداشی (گیلان) 3- میلاد تیموری (لرستان) و اشکان قلی کیانی (ایلام الف) 5- پیمان سلیمانی (تهران) و مهدی تختایی (زنجان)

60 کیلوگرم: 1- امید قادری (خراسان رضوی) 2- حسن اشکانی (اردبیل) 3- سینا رجبی (مازندران) و پیام رحیمی (ایلام الف) 5- رضا نادری (فارس) و عرفان سعادتی فر (لرستان)

66 کیلوگرم: 1- فرشاد بلفکه (لرستان) 2- پیام جاویدی (تهران) 3- محسن زیرک (خوزستان) و مهدی عطارد (قم) 5- سعید پولادوند (البرز) و سید مرتضی انوشه (ایلام الف)

74 کیلوگرم: 1- فرشاد رستمی کیا (خوزستان) 2- امیر شاه پروری (البرز) 3- امیرحسین مولایی (قم) و حمید یاراحمدی (لرستان) 5- احسان صفری (کهکیلویه و بویراحمد) و صاحب دریایی (مازندران)

84 کیلوگرم: 1- محمد رسولی (خوزستان) 2- ابوالفضل فلاح‌ دوست (تهران) 3- ادریس ابراهیمی (کردستان) و محمد سعید اردکانی (فارس) 5- سعید نامداری (کرمانشاه) و سعید عهدی (توابع تهران)

96 کیلوگرم: 1- میلاد درخشی (کهکیلویه و بویراحمد) 2- علی زنگنه (خوزستان) 3- یحیی حصاص (توابع تهران) و امیر زرین چگینی (تهران) 5- پژمان عباسی (اصفهان) و عرفان آقایی ایلام (الف)

120 کیلوگرم: 1- آرش عرب (گلستان) 2- سید مصطفی صالحی‌زاده (خوزستان) 3- آرمان نظری (لرستان) و بابک رزم پوش (مازندران) 5- رسول آزفنداک (توابع تهران) و آرمان مندمی (کردستان)

رده‌بندی تیمی:

1- خوزستان 58 امتیاز
2- لرستان 48 امتیاز
3- ایلام الف 41 امتیاز
4- تهران 38 امتیاز
5- توابع تهران 31 امتیاز
6- مازندران 28 امتیاز

در پایان این رقابت‌ها کاپ اخلاق به استان تهران اهداء شد و سید حیدری از توابع تهران و سیامک قیطاسی از خوزستان بعنوان مربی نمونه، امید قادری از خراسان رضوی و محمد رسولی از خوزستان بعنوان فنی ترین کشتی گیر و سعید نیکبختان از ایلام بعنوان کشتی گیر نمونه انتخاب شدند.

 

کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر