کد خبر: 67174 A

سرمربی تیم ملی نونهالان ایران:

تمرین‌های منظم و برگزاری جلسات فنی در هر روز، نتیجه داد و تیم ما اكنون با تفاضل گل بهتر نسبت به پاكستان در صدر جدول قرار دارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان ایران گفت: بازیكنان ما از روحیه بالایی برخوردار هستند و با هدف شكست دادن تیم ملی پاكستان وارد زمین خواهند شد تا مقتدرانه به دور بعد صعود كنند.

به گزارش ایلنا، حسین صالح اظهار داشت: تمرین‌های منظم و برگزاری جلسات فنی در هر روز، نتیجه داد و تیم ما اكنون با تفاضل گل بهتر نسبت به پاكستان در صدر جدول قرار دارد.

وی با اشاره به آمادگی تیم ملی پاكستان، تصریح كرد: قطعا بازی امروز ما با پاكستان یكی از سخت‌ترین بازی‌های تیم ایران در این رقابت‌هاست چراكه این تیم هم از نظر توان بدنی و هم از لحاظ قدرت پا به توپ بازیکنانش از سطح قابل قبولی برخوردار است.

سرمربی تیم ملی نونهالان درباره بازی دیروز ملی‌پوشان ما با قیرقیزستان نیز گفت: در نیمه اول بازی اگر چه با 4 گل تكلیف بازی را روشن كردیم اما از كار شاگردانم راضی نبودم و در بین دو نیمه برنامه‌های كادر فنی مجددا به آنها یادآوری شد كه با پیروی از دستورات در نیمه دوم علاوه بر ثمر به رساندن 5 گل دیگر به اهداف فنی خود نیز دست یافتیم.

صالح در پایان از عملكرد ملی‌پوشان نونهال در طول رقابت‌ها ابراز رضایت كرد و افزود: در مدت 3 ماهی كه این تیم را بدست گرفته‌ام با برگزاری 13 بازی تداركاتی و تمرین‌های ویژه، شناخت خوبی از بازیكنانم بدست آورده‌ام و در بازی با پاكستان از تمام قابلیت‌های آنها استفاده خواهیم كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر