کد خبر: 2811 A

رییس هیات ژیمناستیک مازندران خبرداد:

با دعوت کادر فنی، ۳ ورزشکار مازندرانی به اردوی آماده سازی تیم ملی ژیمناستیک در بخش ترامپولین کشور دعوت شدند.

ساری - ایلنا: رییس هیات ژیمناستیک مازندران گفت: با دعوت کادر فنی، ۳ ورزشکار مازندرانی به اردوی آماده سازی تیم ملی ژیمناستیک در بخش ترامپولین کشور دعوت شدند.

به گزارش ایلنا از ساری، محمد سبحانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: محمدجواد شفیعی ‌، ‌پارسا جعفری ‌و یونس فضلی ‌مازندرانی‌های دعوت شده به این اردو هستند.

وی بیان داشت: تلاشهای انجام شده در سالهای گذشته ژیمناستیک به ثمر نشسته و با توجه به وجود استعدادهای فراوان در استان، مازندران تبدیل به یکی از قطبهای ژیمناستیک کشور شده است.

سبحانی افزود: هیئتهای ژیمناستیک ۱۷ شهرستان استان مازندران به‌ طور جدی و با هدف شناسایی و تربیت علاقمندان و افراد با استعداد این رشته مشغول به فعالیت هستند و هم اکنون ورزشکاران سازمان یافته زن و مرد این رشته، آموزشهای لازم را زیر نظر مربیان سراسر استان فرا می‌گیرند.

رئیس هیات ژیمناستیک مازندران با اشاره به درخشش ‌ورزشکاران ژیمناستیک استان ادامه داد: مازندران در ۵ سال اخیر رتبه بر‌تر را بین هیاتهای ورزشی کشور به خود اختصاص داده است.

وی افزود: ژیمناستیک باید در خانواده‌ها به عنوان فرهنگ و نیاز تلقی شده تا سربلندی ایران اسلامی از طریق ورزشکاران این رشته در میادین ورزشی مضاعف شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر