کد خبر: 123058 A

در تابستان امسال ۳ نوع مسابقه شامل نقاشی، خلاصه نویسی کتاب و جدول کتاب‌شناسی با هدف ترویج کتاب خوانی و نیز آشنا کردن ذهن کودکان با کتاب و کتابخانه در آذربایجان شرقی برگزار شد که در مجموع ۱۱۲ نفر به عنوان برنده انتخاب و معرفی شدند.

ایلنا: اسامی برندگان مسابقات فرهنگی کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان شرقی در سه ماهه دوم ۹۲ از سوی امور فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های استان اعلام شد.
به گزارش ایلنا کار‌شناس امور فرهنگی کتابخانه‌های استان آذربایجان شرقی گفت: در تابستان امسال ۳ نوع مسابقه شامل نقاشی، خلاصه نویسی کتاب و جدول کتاب‌شناسی با هدف ترویج کتاب خوانی و نیز آشنا کردن ذهن کودکان با کتاب و کتابخانه برگزار شد که پس از بررسی آثار واصله و قرعه کشی، در مجموع ۱۱۲ نفر به عنوان برنده انتخاب و معرفی شدند.
تقی قاسمی در خصوص نحوه اهدای جوایز برندگان گفت: برندگان منتظر تماس همکاران این اداره کل و اعلام شرایط و زمان دریافت جوایز باشند
گفتنی است یکی از برنامه‌های فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزاری مسابقات متنوع متعدد در طول سال توسط کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور است.
اسامی برندگان بدین شرح است:
نام و نام خانوادگی عنوان مسابقه شهرستان
۱ نگار مرادی نقاشی آذرشهر - تیمورلو
۲ امیر حسین باقر‌پور نقاشی آذرشهر - قاضی جهان
۳ امیر حسن زاده خلاصه نویسی آذرشهر
۴ معصومه رضا نژاد خلاصه نویسی آذرشهر
۵ مریم ملازاده خلاصه نویسی آذرشهر
۶ نیره رسول‌پور خلاصه نویسی آذرشهر
۷ الهام همزیان جدول اسکو - سهند
۸ فائزه رستگار نقاشی اسکو -
۹ زهرا سیاوشی نقاشی اسکو
۱۰ زهره حساس جدول کتاب‌شناسی اسکو
۱۱ خدیجه زارعی خلاصه نویسی اهر
۱۲ شمسی عظیمی خلاصه نویسی اهر
۱۳ لیلا نجاری نقاشی اهر
۱۴ پویا فرخی نقاشی اهر
۱۵ مهدی عباس پور نقاشی اهر
۱۶ حدیثه شیخ الاسلامی نقاشی اهر
۱۷ فاطمه محمدی نقاشی اهر
۱۸ مریم کلانتری نقاشی اهر
۱۹ ژیلا نصیری نقاشی اهر
۲۰ سعیده پری زاده نقاشی اهر
۲۱ سیما نوری نقاشی اهر
۲۲ سمیرا عظیمی خلاصه نویسی اهر
۲۳ زهرا بهاری خلاصه نویسی بستان آباد
۲۴ سارا بزرگی نقاشی بستان آباد
۲۵ زهرا گلی‌زاده نقاشی بستان آباد
۲۶ سارا رمضانی گهروئی نقاشی بناب
۲۷ مائده رمیار نقاشی تبریز
۲۸ پریزاد محمود ابادی نقاشی تبریز
۲۹ پروانه خلیلی نقاشی تبریز - سردرود
۳۰ فائزه عدنی نقاشی تبریز - باسمنج
۳۱ زهرا راستکار خلاصه نویسی تبریز
۳۲ رباب فایضی خلاصه نویسی تبریز
۳۳ طیبه عزیزی فرد خلاصه نویسی تبریز
۳۴ خدیجه چمن وش خلاصه نویسی تبریز
۳۵ سهیلا غزالی خلاصه نویسی تبریز
۳۶ آرش عبدالهی خلاصه نویسی تبریز
۳۷ علی رنجبر خلاصه نویسی تبریز
۳۸ آرش سعید نژاد خلاصه نویسی تبریز
۳۹ امید رحیمی خلاصه نویسی تبریز
۴۰ حسین لطفی نقاشی تبریز
۴۱ زهرا محمدصلاحی توحیدی نقاشی تبریز
۴۲ فاطمه عزتی نقاشی تبریز
۴۳ رضا قره باغی نقاشی تبریز
۴۴ امیرحسین لطفی نقاشی تبریز
۴۵ کیمیا اسلامی مهر نقاشی تبریز
۴۶ آیلین فخری نقاشی تبریز
۴۷ مهنیا کاردرست نقاشی تبریز
۴۸ حسین خانی راهنمایی تبریز
۴۹ سولماز مجازی جدول کتاب‌شناسی تبریز
۵۰ ناهیده رهفام فرد جدول کتاب‌شناسی تبریز
۵۱ طیبه قربانی حکم آباد جدول کتاب‌شناسی تبریز
۵۲ بابک شاه ورن نقاشی جلفا - هادیشهر
۵۳ سجاد تیموری نقاشی چاروایماق
۵۴ معصومه ستار‌پور نقاشی چاروایماق
۵۵ آریان اسماعیلی خلاصه نویسی خدآفرین
۵۶ عالیه حسن‌پور خلاصه نویسی خدآفرین - خمارلو
۵۷ کوثررهبر نقاشی خدآفرین - خمارلو
۵۸ جواد پیر محمدی خلاصه نویسی سراب - مهربان
۵۹ مبینا عربی نقاشی سراب - مهربان
۶۰ پرستو نقی‌پور نقاشی سراب - مدرسه استثنایی گلشن
۶۱ رقیه مددی نقاشی سراب
۶۲ مهیار تیموری عرب نقاشی شبستر
۶۳ سارا هاتفی نقاشی شبستر
۶۴ هانیه قاسمی نقاشی شبستر
۶۵ عرفان اسکند خانی نقاشی عجبشیر
۶۶ الهه عبداللهی اقدم نقاشی عجبشیر
۶۷ لیلا امامی خلاصه نویسی کلیبر
۶۸ مهدیه شاه محمدی نقاشی کلیبر
۶۹ ناصر انصاری جدول کتاب‌شناسی کلیبر
۷۰ پریسا حاتمیان نقاشی مراغه
۷۱ فرزاد حاتمیان نقاشی مراغه
۷۲ محمد امین شاکری نقاشی مراغه
۷۳ سمانه سادات حسینی خلاصه نویسی مرند
۷۴ ائلیار مردانی نقاشی مرند
۷۵ فاطمه عبادی نقاشی مرند
۷۶ محدثه وصی بناب نقاشی مرند - بناب
۷۷ پری چهره محدثه قدرتی دیده بانی نقاشی مرند
۷۸ شیما احمدی نقاشی مرند - کشکسرای
۷۹ سولماز جهانی نقاشی مرند
۸۰ مائده سیفی نقاشی مرند
۸۱ پریسا ذوالفقاری نقاشی مرند
۸۲ امیر محمد صداقت بناب نقاشی مرند
۸۳ فاطمه احمد نژاد نقاشی مرند
۸۴ رقیه تقی زاده خلاصه نویسی مرند
۸۵ لیلا یوسفی خلاصه نویسی ملکان
۸۶ اکرم یوسفی خلاصه نویسی ملکان
۸۷ سمیرا وکیلی نقاشی ملکان - روستای مبارک آباد
۸۸ صبا ستاری نقاشی ملکان
۸۹ معصومه فعال جدول کتاب‌شناسی ملکان
۹۰ کاظم شریفی جدول کتاب‌شناسی ملکان
۹۱ محمد علیپور نقاشی میانه
۹۲ حسین ارسلانی خلاصه نویسی میانه
۹۳ مریم موسوی خلاصه نویسی میانه
۹۴ مهدی مرادی خلاصه نویسی میانه
۹۵ علی توکلی خلاصه نویسی میانه
۹۶ زیبا قدرتی نقاشی ورزقان
۹۷ زهرا احمدی نقاشی ورزقان
۹۸ زهرا ایمانی نقاشی هریس
۹۹ محمد جمالی نقاشی هریس
۱۰۰ زهرا صفری نقاشی هشترود
۱۰۱ سمانه اسد نژاد نقاشی هشترود
۱۰۲ زهرا موسوی عزیز کندی جدول هشترود
۱۰۳ لیلان نویدی کله گرد جدول هشترود
۱۰۴ اسماء مصیبی خلاصه نویسی هشترود
۱۰۵ محمد رضا مهدی‌زاده نقاشی خامنه
۱۰۶ سمانه معماریان نقاشی خامنه
۱۰۷ پارسا غفاری نقاشی خامنه
۱۰۸ معصومه خلفی خامنه نقاشی خامنه
۱۰۹ پارسا محرابی زاده نقاشی خامنه
۱۱۰ نگار درخشانپور نقاشی خامنه
۱۱۱ امیر حسین سلمانی نقاشی خامنه
۱۱۲ مهسا نورانی اقدم نقاشی خامنه

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی برنامه های فرهنگی جدول ذهن زهرا کودکان مدرسه نقاشی کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر